07 Şubat 2014 #2280798

Hepsiburada Epilatörün Parçası Eksik!

15 Ocak tarihinde Hepsiburada.com aracılığı ile almış olduğum epilatörün teslimatında eksik parçanın (hassas bölge aparatının) olduğunu görüp müşteri hizmetleri ile görüştüm. Müşteri temsilcisi parçanın 10 gün içinde gönderileceği cevabına karşın eksik aparat 10 gün içinde gönderilmedi. Tekrar iletişime geçtiğimde ürünü geri göndermemi istediler.Ürünü göndermeme rağmen 1 hafta arayan soran olmayınca tekrar müşteri temsilcisi ile iletişime geçip ürünün durumunu sorduğumda talebin reddedildiğini belirttiler.


Hepsiburada.com sitesinin hangi nedenle talebi reddettiğini, eksik çıkan aparatın gönderilmeyerek alışverişteki en önemli unsur olan müşteri memnuniyetini zedelediğini belirtmek isterim.

Ahmet 39 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi08 Şubat 2014

    Sayın Ahmet İ., Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QTA-728-22983 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön