09 Ekim 2014 #2736398

Hepsiburada Elinde Olmayan Ürünü Var Gibi Satıyor

24 eylül 2014 tarihinde yapmış olduğum siparişim deki bazı ürünler aradan geçen 15 güne rağmen hala tedarikçi firmadan bekleniyor, arkadaşlar Hepsiburada.com alırken stokta var gösterip sonradan tedarik edemiyor.


Ayrıca siteye mesaj yazıyorsunuz cevap almayı bir iki gün bekliyorsunuz beklemek bir yana dursun verdiği cevap sanki dalga geçer gibi standart çözüme yönelik olmayan cevaplar yazılıyor.

Abdullah 1.422 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah10 Ekim 2014

    elinde olmayan ürünleri var gibi gösterip satan site.ve bunun sonucunda mağdur olmanız kaçınılmaz.

  • Abdullah10 Ekim 2014

    neden stoklarınızda olmayan ürünleri var gibi gösterip insanlara satıp insanları mağdur ediyorsunuz? Sizin için herşey para mı ?

  • Hepsiburada Temsilcisi09 Ekim 2014

    Sayın Abdullah G, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TGM-494-51300 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön