01 Nisan 2013 #1718651

Hepsiburada.com Eksik ve Yanlış Ürün Talebime Cevap Vermiyor!

Hepsiburada'dan 21. 03. 2013'te almış olduğum siparişleri 27-28. 03. 2013'te elime ulaştı. Almış olduğum ürünlerden far ampulü ilan görselindekiyle farklı, yanlış geldi. Bu ürün için iade talep ettim.


Almış olduğum silecek takımı da eksik, sadece sağ tarafı geldi. Bu ürün içinde eksik aparat/iade talebi açtım.


27. 03. 2013 ve 28. 03. 2013'te yaptığım bu taleplerime Hepsiburada hala cevap vermiş değil. Acil olarak ihtiyacım olan ürünleri hem geç gönderip hemde yanlış gönderince tekrar satın almak zorunda kaldım.


Hepsi burada hem paramı alıyor, hem zamanımı çalıyor. Acil çözüm bekliyorum.

Özkan 51 Okunma

Cevaplar

  • Özkan10 Nisan 2013

    Siparişimin iade işlemleri tamamlandı fakat bir ürün için geri ödeme hemen yapılırken diğer ürün için hala ödeme yapılmadı. Müşteri hizmetlerine attığım mesaj cevap gelmedi. İşlemler neden böyle farklı yapılıyor anlamış değilim. Yardım rica ediyorum.

  • Hepsiburada Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Özkan Ö, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön