30 Nisan 2013 #1771207

Hepsiburada Eksik ve Kusurlu Hizmet!

Bir yıl önce sizden aldığım iphone 4s arızalandı (wi-fi ve şarj dayanmama sorunu) ve bu arızanın bu telefonlarda sık olduğunu internetten yaptığım araştırma ile öğrendim. Sizin aracılığınız ile gerekli servise gönderdim ve yine sizin aracılığınız ile son iade tarihinde sorunun darbeye bağlı olduğunu belirten kaşesiz, imzasız bir yazı ile bilgilendirildim.


Ben telefonu alırken servisten değil sizden aldım, bu nedenle sizi muhatap seçtim. 4 senedir yaklaşık 7500TL'lik alışveriş yaptığım sizlerin ürünlerinden ilk defa sorun yaşadım ve sonuç tam bir hüsran. Bu sayfadan da sonuca ulaşamazsak diğer firmaların aynı sorundan telefonları değiştirdiğini kanıtlayarak yasal süreci başlatacağım.

Metin 30 Okunma

Cevaplar

 • Hepsiburada Temsilcisi11 Temmuz 2013

  Sayın Metin G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi

 • Metin10 Temmuz 2013

  Hala bekliyorum, ürünü satmak değil , arkasında durmaktır erdemlilik. Ama durun bakalım daha elimden kurtulabilmiş değilsiniz.

 • Metin23 Haziran 2013

  Hala aramanızı bekliyorum. Ama daha çok beklerim di mi:) iphone kendisi kabul etmiş bu telefonlarda sorun var diye, servis işine geleni kabul etsin darbeye bağlı desin, oh ne güzel dünya. Bana iyi bi ders verdiniz ama, çakma garantili mal almak mı Allah korusun!

 • Metin17 Haziran 2013

  Çözüme ne ulaşmış anlamadım, beni ne birisi aradı ne de mail attı. İnsanları kandırmayın. Garantisiz mal satıyorsunuz. Bi de utanmadan çözüme ulaştı yazıyorsunuz. Herkese aynı otomatik cevap, sonuç yok.

 • Hepsiburada Temsilcisi30 Nisan 2013

  Sayın Metin G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön