04 Ağustos 2017 #9062210

Hepsiburada  Eksik Ürün Yolladılar Çalışanlar Çok Yetersiz!

542**318 numaralı siparişimizde ki bebek bezi ürünün 4 çiftli paket olması gerekirken 4 tekli paket gelmesi sonucu 02.08.2017 müşteri hizmetlerini aradım kaydımın alındığı eksik ürünlerin tamamlanacağı ya da paramın iade edileceği tarafıma bildirildi.


Ben de defalarca ürünleri kullanayım mı diye sormama rağmen kullanın cevabı verildi. Ancak ben kullanmadım. 04.08.2017 itabariyle talebimin red edildiği ve benim ürünümün tam olduğu söylendi.


Şimdi 2012 den beri defalarca alışveriş yaptım bir defa olumsuz bir şey yazmadım yaşamadım yaşatmadım bugün mü yaşatacağım. Kargo tutanağı tutmam gerekiyormuş. Yanın da kargoyu açtığım kargocu adam kargoyu teslim aldığım gibi aradığım müşteri hizmetleri bilmiyor. Bunu ben mi bileceğim? Suç siz de değil size o paraları kazandıran biz de, her yere yazacağım haksız kazancınızı ve yetersiz elemanlarınızı.

Emin 603 Okunma

Cevaplar

  • Emin'in Teşekkür Mesajı10 Ağustos 2017

    Geç de olsa sorunum çözüldü teşekkür ederim.

  • Hepsiburada Temsilcisi09 Ağustos 2017

    Sayın Emin K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YKO-305-61505 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

  • Emin05 Ağustos 2017

    Sesimizi duyurabildiğimiz tek yer burası kalmış yorumlarımı yayınlamıyorlar mesajlarıma cevap vermiyorlar. Ben paramdan da üründen de ümidimi kestim ama umarım bu site sayesinde birileri görürde benim başıma gelenleri ders alır alışveriş yaparken böyle firmalardan daha dikkatli olur. TV de ürün satan sahtekarlardan farkları yok parayı aldıktan sonrası yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön