25 Nisan 2013 #1763392

Hepsiburada Eksik Ürün Yolladılar!

12 nisan'da almış olduğum birkaç üründen biri olan Finish Hepsibirarada 39'lu tabletten 4 adet sipariş ettim ancak kutu üzerindeki faturası 4 adet kesilmesine rağmen koli içinde 1 adet olarak elime ulaştı. o tarihten beri defalarca aramama ve mesaj bırakmama rağmen hala dönüş olmadı. Sitemizde güncelleme vardı, en kısa sürede dönülecektir mazeretleri tekrar tekrar sunuluyor.
hepsiburada.com gibi sürekli kullandığımız bir sitenin bu konularda böyle yavaş çalışması çok tuhaf.

Murat 77 Okunma

Cevaplar

 • Murat02 Mayıs 2013

  hepsiburada ile ilgili sorunum halledildi ama yine de müşteri hizmetlerinin kısa sürede halledebileceği bir sorunu bu şekilde uzatarak şikayetlerle hallediyor olması üzücü.

 • Hepsiburada Temsilcisi29 Nisan 2013

  Sayın Murat A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Murat28 Nisan 2013

  halen arayan-soran yok, sorunla ilgili bir çözüm yok. takip edenler hepsiburada mesaja cevap verdi sorun çözüldü gibi algılamasın diye tekrar yazmak istedim.

 • Hepsiburada Temsilcisi25 Nisan 2013

  Sayın Murat A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön