13 Nisan 2013 #1740502

Hepsiburada Eksik Ürün Yolladılar!

Bu firmadan 29. 03. 2013 de teslim aldığım telkari 5'li avizenin bir parçası eksik çıktı. Firmaya aynı gün arıza formu açarak eksik aparat olduğunu ilettim. Ancak 2 haftadır forma cevap vermedikleri gibi müşteri hizmetlerine yazdığım mesajımı da okumamaktalar. Bu tip sorumsuz davranışlar hepsiburada. com için normal geliyor bana çünkü defalarca benzer sorunlar yaşadım. Maalesef yanılarak bu firmadan yine alışveriş yaptım. Şimdi buraya yine aynı standart cevap yazıp yine her şeyi görmezden gelip bildiklerini okuyacaklar.

Nurcihan 39 Okunma

Cevaplar

  • Nurcihan14 Nisan 2013

    Şikayetimin çözüme filan ulaştırıldığı yok.Ben eksik parçayı firmadan temin edip adresime gönderin diyorum.Siz komple söküp iade edin diyorsunuz.Koskoca avizeyi küçük bir parça eksik diye baştan söküp gönderemem.Yeni gelen parçanın da eksik olmayacağını nereden bilebilirim?Zaten önceki geleni arızalı diye iade etmiştim.

  • Hepsiburada Temsilcisi13 Nisan 2013

    Sayın Nurcihan G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön