06 Nisan 2013 #1728398

Hepsiburada Eksik Ürün Teslimatı!

Hepsiburada sitesinden yapmış olduğum alışverişte göderilen ürünün aksesuarları eksik çıkmıştır. Müşteri yetkilileri ile yaptığım defalarca görüşmelere rağmen eksiklik giderilmemiştir. Ürün alacak arkadaşlara tavsiyem kesinlikle sanal alemden almayın. Gidin bir mağazaya gözünüz görerek ve dokunarak alın.


Kesinlikle bu tarz siteler aksesuarları eksik koyarak sanırım aksesuardan kar etmeyi amaçlamaktadır. Eksik aksesuarla malesef aldığım ürünü kullanamıyorum. Bunun için sanal alemden almanın hiç bir anlamı yoktur. Paranız çöpe atmak içinse eğer alınız. Fakat aldığınız ürünü kullanamadığınız için ucuz olması hiç önemli değil.

Yahya 42 Okunma

Cevaplar

  • Yahya30 Kasım 2015

    Lms

  • Hepsiburada Temsilcisi06 Nisan 2013

    Sayın Yahya İ. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön