24 Ağustos 2013 #1973680

Hepsiburada Eksik Ürün İle İlgili Bilgilendirme Yapmıyor!

Hepsiburada.com'dan ayakkabı ve dambıl aldım. Ayakkabı sorunsuz geldi ancak almış olduğum; Cosfer Renkli Kutu Altıgen PVC Dambıl 3kg x 2adet CSF-230.


Ürünün ismine bakacak olursak; 3Kg 2 Adet yazdığını açıkça görebilirsiniz. Ben bu başlıklı ürün için Sepetime girip 1 adet yazan kısmı da 2 ye çıkarıp bu başlıklı üründen toplamda 2 tane isteyerek 22, 60 TL ödedim.


Kargo elime ulaştığında kutudan sadece 1 Adet Cosfer Renkli Kutu Altıgen PVC Dambıl 3kg x 2adet CSF-230 geldi. 1 tane eksik olduğunu formu doldurarak bildirdim ancak formum uygun bulunmadığına dair bir mesaj ile iptal edildi.


Hepsiburada.com müşteri hizmetlerine konu ile ilgili kaç tane mesaj yazdığımı hatırlamıyorum. başvurumun iptal nedenini söylemiyorlar. Dambıl da yok?

Emre 63 Okunma

Cevaplar

 • Hepsiburada Temsilcisi09 Eylül 2013

  Sayın Emre A Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Hepsiburada Temsilcisi02 Eylül 2013

  Sayın Emre A, Sorununuzun kısa süre içerisinde çözümü için gereken çaba gösterilmektedir. Çözümlendiğinde size e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi

 • Emre02 Eylül 2013

  Neden hala bir sonuç yok?

 • Emre27 Ağustos 2013

  hayal kırıklığına uğradım.

 • Emre27 Ağustos 2013

  Hepsiburada.com, Şikayetim ile ilgili herhangi bir dönüş yapmamıştır. Tarafıma halen bir bilgilendirmede bulunmamıştır. Müşteri hizmetlerine sormuş olduğum soruların cevapları hazır metinler halinde kopyalanarak sorunum hiç okunmadan cevaplanmaktaymış hissini yaratmaktan başka bir şey düşünmemekteyim. 01.08.2013 tarihinde ilk eksik sipariş bilgilendirmesi yapmışım. aradan 27 gün geçmiş. Siparişi 30 Temmuz 2013 Salı günü vermişim. Takdir sizin.

 • Hepsiburada Temsilcisi24 Ağustos 2013

  Sayın Emre A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön