08 Şubat 2014 #2282620

Hepsiburada.com Eksik Ürün Gönderiyor!

Siparişimde 3 adet belirttiğim ve kredi kartımdan 3 adet olarak çekilen bulaşık makinesi tableti ve hediyesi olan deterjandan 3 er adet gelmesi gerekirken 1'er adet fatura edilip gönderildi. Kalan 2 adet için firmaya eksik/iade gönderim formu doldurdum, tabletler için eksik ürün gönderildi dendi ancak gelen giden olmadı.


Hediye ürünlerde talebiniz reddedildi dendi. Ürünü gönderdik deyip göndermemeleri ayrı sorun. Daha önce de başıma gelmişti ama bu sefer şikayetleri de kontrol ettiğimde firmanın kasıtlı eksik ürün gönderdiğinden şüpheleniyorum.

Tahsin 62 Okunma

Cevaplar

  • Tahsin14 Şubat 2014

    Şikayetim üzerine göndermedikleri ürünün hediyesi yerine ürünün kendisinden tekrar yolladılar..ve kontrol süreçleri çok uzun sürüyor..

  • Hepsiburada Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Tahsin Erdem K, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ULG-683-66108 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön