03 Eylül 2013 #1990776

Hepsiburada.com Eksik Ürün Gönderimi Yaptılar!

Öncelikle Hepsiburada.com'a güvenerek alışveriş yaptığım sitelerin en başında gelir ancak en son siparişimin içindeki ürünlerden olan Philips R6L16F AA 16'lı Kalem Pil ilk olarak geldi kutuyu açtığımda 16 pil yerine 15 pil çıktı. Ben burada 1 pilin peşinden koşmuyorum, sadece eksik ürün teslimi yapıldı.


Hepsiburada.com'dan defalarca yaptığım hiçbir siparişim de böyle bir olayla karşılaşmadım. Bu yüzden çok şaşırdım. Ürünü 4'er li olarak grup halinde aynı poşete koymuşlar ancak 1 tanesi 3 lü idi. Kutunun içine baktığımda da başka pil yoktu. Hepsiburada.com'a yaptığım eksik ürün bildiriminde bugün eksik ürün gönderimi rededildi diyor. Hepsiburada.com'a olan güvenim sarsıldı.

Mehmet 181 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet08 Mayıs 2014

    takip başlattılar başlatmasına da eksik ürün yokmuş :-) çok komik...

  • Hepsiburada Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Mehmet D, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön