15 Nisan 2013
#1742936

Hepsiburada Eksik Ürün Gönderildi!

Hepsiburada'dan Plates seti satın aldım. Ancak plates setinin içerisinden Plates bandı çıkmamıştır. Müşteri temsilcisine kaç kere mesaj attım geri dönmediler. Sonra telefon açtım arıza bildirim formu doldurun geri dönüş olacaktır dediler. Arıza formu doldurmama rağmen geri dönüş olmayınca 2-3 kez yine telefon açtım. Ama hala geri dönüş olmadı.


Set olarak satın aldığım plates setindeki plates bandı tarafıma gönderilmesini istiyorum. Bu konuda hepsiburadanın ilgi gösterip ve müşteri memnuniyeti için tarafıma geri dönüş bekliyorum. Bu konuda şikayetçiyim.

Hatice Hatice 47 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hatice20 Nisan 2013

    Merhabalar. ÇAğrı merkezinize defalarca telefon açtım ve durumu izah ettim. Kutuyu açtığım için ve diğer ürünlerden bir şikayetim olmadığı için diğer ürünleri göndermedim . Ürünün orjinal paketi elimde mevcut değildir. Aradan 2-3 hafta geçti. SAdece eksik gönderilen plates bandını tarafıma göndermenizi bekliyorum. Bu durumu talep olarak belirttim.

  • Hepsiburada Temsilcisi15 Nisan 2013

    Hatice G, Doldurmuş olduğunuz forma onay verilmiş olup, gönderilen kodu kodu ile tarafımıza ulaşan ürününüz bulunmamaktadır. Gönderi kodu ile ürünü tarafımıza göndermeniz durumunda işlem yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

Ziyaretçi Yorumları