02 Nisan 2013 #1712610

Hepsiburada Eksik Ürün Gönderildi!

06. 03. 2013 tarihimde verdiğim sipariş 25. 03. 2013 tarihinde elime ulaştı. Siparişimde 6 adet Maiamore Smoothie Antibaktariyel Yastik Gelmesi gerekirken 5 adet gelmiştir. Durum kargo yetkilisi tarafından tutanak altına alınmıştır.


25. 03. 2013 tarihinde durumu telefon ve hepsiburada.com sitesi üzerinden müşteri hizmetlerine bildirdim fakat herhangi bir cevap verilmedi.


06. 03. 2013 tarihinde verdiğim sipariş yaklaşık 20 gün sonra teslim edildi. Bu süreç içinde de defalarca telefon ve site üzerinden yaptığım başvurular dalga geçercesine cevaplandırıldı veya cevap bile verilmedi.

Mete 85 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın Mete H, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Mete H, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön