20 Mart 2013 #1697115

Hepsiburada Eksik Ürün Gönderdiler!

07.03.2013 tarihinde prima premium 3 numara 5 adet,2 numara 1 adet ve arzum bebe termometresi siparişi verdim. 2 gün sonra adresime teslim edildi ancak prima premium 2 numaralı bebek bezi kolide çıkmadı. ben de internet sitelerinden eksik ürün formu doldurdum. yaklaşık 11 gün oldu hala bana geri dönüş olmadı.


Müşteri hizmetlerine durumumu anlatan mesaj attım ondan da sonuç alamadım. Dün telefon ile aradım müşteri hizmetleri yetkilisi bana bir gönderi kodu numarası verdi. Bugün size mail gelecek dedi. Ancak hala bir cevap yok.


Ben eksik ürünümün bana gönderilmesini talep ediyorum. Bana hiçbir cevap verilmiyor. Neden acaba? Ürünün parası benden tahsil edildi ama ürün yok. Ürünümü istiyorum.

Seher 26 Okunma

Cevaplar

  • Seher21 Mart 2013

    teşekkürler 11 gündür çözülmeyen sorunum 1 günde çözüldü.

  • Hepsiburada Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Seher T, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Seher T, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön