17 Eylül 2013 #2014942

Hepsiburada Eksik Ürün Gönderdi Telafi Etmedi!

Hepsiburada.com'a 19.08.2013 tarihinde 3 adet perde siparişi verdim. 23.08.2013 tarihinde ürün ulaştı. Kutuyu açtığımda içinden sadece 2 adet ürün çıktı. Defalarca durumu Hepsiburada.com adresine iletmeme rağmen hiçbir netice alamadım.


Bana arızalı ürün formu doldurmamı söylediler, doldurdum sonuç çıkmadı. Aradım tekrar doldur dediler bu durum 3 defa tekrarlandı ama hala bir sonuç yok. Bu durum Hepsiburada.com için kara bir leke oldu.


Bu güne kadar defalarca alışveriş yaptığım siteden bundan sonra alışveriş yapmayı düşünmüyorum ve etrafımdaki herkese de hatalarını telafi etmezlerse bunu anlatacağım.

Esin 50 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sayın Esin İ, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Esin İ, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön