21 Ekim 2016 #6742552

Hepsiburada.com Eksik Ürün Gönderdi Dönüş Yapmıyor

1 adet koliden 2 adet ürün çıkması gerekirken 1 adet ürün çıktı. Rulopak cimri tuv kağıdı dispenseri isimli ürün antbiokim firmasından temin ediliyormuş. Fakat koliyi kontrol etmeden kargoyu imzaladım. Faturada 2 ürün yazdığını görünce anladım eksik ürün olduğunu. Size dönüş yapıp bilgilendireceğiz diyorlar, fakat herhangi bir dönüş yok. Hepsiburada.com en güvendiğim web firmaları arasındaydı, fakat artık hayal kırıklığı içerisindeyim.

Mehmet 226 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet25 Ekim 2016

    Gönderdiğimiz ürünün desisi normal sorun yok denilmiş. Biz zaten büyük bir kutunun içinden 2 adet kutu çıkması gerektiğini fakat 1 adet kutu çıktığını söylüyoruz. Bunu desiyle değil ağırlıkla anlarsınız. Gerçekten artık yılgınlık geldi üzerime. Bir daha alışveriş yapmam. Yapacak arkadaşlara da tavsiyem lütfen tek tek sipariş verin. Bir arada sipariş vermeyin benim düştüğüm duruma düşüp paranızla rezil olmayın. Ayrıca kargo firması eksik ürün raporu düzenlemiyor her iki taraf ta suçu birbirine atıyor.

  • Hepsiburada Temsilcisi21 Ekim 2016

    Sayın Mehmet Yavuz U. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SND-791-57858 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön