16 Eylül 2013 #2013039

Hepsiburada Eksik Ürün Gönderdi!

Hepsiburada.com dan değişik tarihlerde ürünler aldım her hangi bir şikayetimde oluşmadı ta ki bu ve bundan önceki 25604908 nolu siparişlerime kadar. Her iki siparişimde de Fairy bulaşık makinesi tabletinin yanında tarafıma bedelsiz gönderilmesi gereken 960 ml sıvı deterjanlar çıkmadı.


Her 2 siparişimde de konunun araştırılıp geri dönüleceği bilgisi verildi. Bir tanesi 3 nisan 2013 tarihinden bir tanesi de 7 Eylül 2013 tarihinde. ilgili firmayla görüştüğümde hala daha bilgi verilecek diyorlar. Anlamış değilim Nisan ayından bu yana nasıl bir araştırma yapılıyor da bu zamana kadar çözülemedi. Bence Hepsiburadacom firması benim gibileri oyalayıp unuturmaya gidiyor. Ama kesin kararlıyım gelmezse dava açacağım.

Suat 112 Okunma

Cevaplar

  • Suat19 Eylül 2013

    hepsiburada şikayetimde ısrarcı olmasaydım ve şikayetvara iletmeseydim ilgilenmemişlerdi. ilgilenseler 3 nisandan bu yana çözüm oluştururdular.

  • Hepsiburada Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Suat S, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın Suat S, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön