07 Eylül 2013 #1998328

Hepsiburada Eksik Ürün Gönderdi!

Hepsiburada.com'dan 31.07.2013 tarihinde sipariş verdiğim ürünler geçtiğim gün ancak en son elime ulaşarak tamamlandı son gelen ürünlerde bebek bezi temizleyici vardı bebek bezi üzerinde bulunan ürün ambalajından çıkartılmış ve temizleyicinin yarısı boş ve üzeri çizik dolu, hem geç gönderip ve hemde böyle eksik ürün göndererek ne amaçlanıyor anlamış değilim.


Sanki bedava ürün veriyor parası ödenmiş ürün 1 ay sonra geliyor ve eksik ürünler var konu ile ilgili yazı yazıyorum herhangi bir geri dönüş yok nasıl bir çalışma stratejisi anlamış değilim süreç yönetmek böyle oluyor diğer şikayetim gibi iletebildiğim her yere ileteceğim.

Uğur 67 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi07 Eylül 2013

    Sayın Uğur Y. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön