23 Ağustos 2013 #1973185

Hepsiburada Eksik Ürün Gönderdi!

Hepsiburada.com dan 06.08.2013 tarihinde Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Kapsülü, 50 Yıkama ve Fairy Platinum Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon 960 ml hediyeli sipariş ettim ve siparişlerim geldi ancak Fairy Platinum Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon 960 ml hediye ürün gelmemiştir.


Bununla ilgili kaç kere müşteri hizmetlerini aradıysam eksik ürün formu doldurmam istenmiş ve formu kaç kere doldurmuş olmama rağmen müşteri gönderi onayı verildi deniliyor. Arkasından 5 gün sonra eksik ürün talebi reddedildi diye mesaj geliyor ama neden reddedildiği ile ilgili bilgi gelmemektedir. Eksik ürünler neden gönderilmemektedir. Bununla ilgili bilgi dahi verilmiyor.

Recep 51 Okunma

Cevaplar

  • Recep'in Teşekkür Mesajı27 Ağustos 2013

    şikayet konusu olmadan halledilebilseydi daha iyi olurdu.

  • Hepsiburada Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Sayın Recep O, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön