06 Eylül 2013 #1994917

Hepsiburada Eksik Ürün 20 Gündür Tamamlanamadı!

Hepsiburada.com firmasından bir adet kamera siparişi verdim. Bu kameranın içeriğinde ürün ile birlikte 8gb bir class10 hafıza kartı da vardı. İlk teslimat geldiğinde kamera geldi fakat hafıza kartı içeriğinden çıkmadı. Bu eksikliği bildirdim, bana bunun yerine class4 bir hafıza kartı gönderdiler. Ben de bunu hatalı ürün olduğundan geri gönderdim.


Bu gönderim den sonra 20 gündür firma bir hafıza kartı gönderemedi. Müşteri hizmetleri ile yaptığım telefon konuşmalarında isteğimi aldılar ve ilgili departmana ilettiler. Fakat, ne arayan, ne işlemi yapan ne de geri dönüş yapan, ne teslimat yapan bir makam oldu. Tüm iletişim kanallarında duyduğum tek söz "işleminiz devam ediyor"dır.

Ozan 27 Okunma

Cevaplar

  • Ozan12 Eylül 2013

    Süreçlerini firmanın tekrar değerlendirmesi faydalı olacaktır.İade süreçlerinde müşterinin yazdığını notları okumalılar.

  • Hepsiburada Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Ozan K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Ozan K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön