01 Mayıs 2013 #1772464

Hepsiburada Eksik Ürün!

Hepsiburada'dan 15.03.2013 tarihinde hediye çekimle kpss seti aldım. Daha sonra bana 6 adet kitap yerine 1 adet kitap gönderildi. Geri kalan kitapları tamamlayacaklarını söyleyip beni oyaladılar. Onlara gönderdiğim mesajlarda bana 1 adet kitap gönderildiğini geri kalan 5 kitabın neden hala gönderilmediğini sordum. ilgilenilecek dendi.


15 gündür bilerek mesaj göndermedim ve hiç ilgilenen de olmadı. Tahminen 7 yıldır alışveriş yaptığım bu site bana ilk defa verdiği hediye çekinden dolayımı böyle davrandı. Yapılan haksızlık mı bilmiyorum ama madem kullandırmayacaklar neden hediye çeki veriyorlar?

Seda 41 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sayın Seda E, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön