03 Şubat 2014 #2272793

Hepsiburada.com Eksik - Hatalı Ürün

16 Aralık 2013 te Hepsiburada.com dan sipariş ettiğim (73611533 sipariş numaralı) Kingpost marka nem alma cihazını teslim aldım. Cihazın kurulumu esnasında bir tekerleğinin olmadığını fark edip müşteri hizmetlerine bildirdim.


1 hafta kadar dönüş olmayınca tedarikçi firmayı bizzat bulup telefon ile istedim ancak farklı ve uyumsuz bir parça geldi. Durumu ilk teslim aldığım tarihten itibaren 4 defa Hepsiburada.com müşteri hizmetlerine aktarmama rağmen ne parça gönderdiler nede cihazı geri almadılar. Her aramam "size döneceğiz" şeklinde oldu. Hatta bir seferinde "tedarikçi firmayı arayınız" şeklinde mail geldi. Ben ürünü sağlam alamadım ki! Neden firmayla muhatap olayım? Artık iade istiyorum.

Hakan 78 Okunma

Cevaplar

  • Hakan11 Şubat 2014

    Bu yazı sonrası hiç bir arama veya gelişme olmadı. Sistemde nasıl cevaplanmış olarak gözüktüğünü anlamadım.

  • Hepsiburada Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın Hakan Ö, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RZG-424-96160 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön