05 Eylül 2013 #1994350

Hepsiburada.com Eksik Gelen Ürün İçin 15 Gündür Bir Gelişme Yok!

13.08.2013 tarihinde sipariş verdiğim Powersystem L-Carnitine ürün Yurtiçi Kargo tarafından çalıştığım firmanın muhaberat servisine teslim edilmiş. Teslimat aşamasında kontrol edemediğim için ürünü aldığımda orijinal ambalajının açıldığını ve Hepsiburada.com kolisinin içine dağıldığını gördüm.


Normalde ürün 20 adet ampül içermesi gerekirken kutudan dağılmış halde 18 adet ampül çıktı. Ayrıca Hepsiburada.com kolisinin alt kapağının patlak olduğunu ve "Yurtiçi Kargo Çayırova Bölge Müdürlüğü" logolu koli bandıyla geri kapatıldığını da gördüm.


20.08.13 tarihinde yaptığım başvuruya istinaden hiçbir geri dönüş alamadım. Gönderdiğim maile de "lütfen form doldurun" şeklinde komik bir cevap verildi.

Emre 66 Okunma

Cevaplar

  • Emre16 Eylül 2013

    Cevabınızdaki "En kısa zaman" kavramınızı anlayamadım. Zira 11 gündür ses seda yok. Siteniz üzerinden de talep ettiğim gibi lütfen bu ürünü geri alıp paramı iade edin. Söz konusu ürünü sizin yüzünüzden 1 aydır kullanamıyorum.

  • Emre06 Eylül 2013

    Sayın yetkili, Dün tarafıma gönderdiğiniz maili aşağıda aynen iletiyorum: "Bildirim formunuzu Sipariş takibi / İade ve geri gönderi bölümünden ilgili sipariş numaranız seçerek “ürünüm arızalandı” bölümünden ürününüzün eksik olduğunu belirterek bildirim formunuzu oluşturmanızı rica ederiz." 20 ağustos tarihinde zaten bahsettiğiniz şekilde form doldurup yardımcı olmanızı rica ettim. Sanırım hiçbir inceleme yapmadan otomatik olarak mail dönüyorsunuz. Aynı formu neden tekrar doldurmamı istiyorsunuz? Zamanmı kazanmak istiyorsunuz?

  • Hepsiburada Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Emre T, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön