19 Nisan 2013 #1753054

Hepsiburada Eksik Gelen Hediye Ürün!

27/03/13 tarihinde sipariş etmiş olduğum Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Kapsülü, 70 Yıkama ürününüz ile ilgili olarak alışveriş resimlerinde beyan edilen Fairy suda bekletme etkisi hediye ürünü teslim almış olduğum kutudan çıkmamıştır.


Konuyla ilgili olarak firmanın Müşteri Hizmetleri bölümünü 29/03/13 ve 08/04/13 tarihlerinde 2 adet ileti gönderilmiş olmasına rağmen herhangi bir sonuç alınamamıştır. Her iki mesaja da otomatik cevap modu ile cevap yazılmış, şikayet durumu kapatılmıştır.


Şimdi bakıyorum da burada ki şikayetimde aynı şekilde çözülecek." Konuyu ilgili departmana ilettik size geri dönüş yapılacak"Ne oldu %100 cevaplanma, konu kapandı. Sonuç kocaman bir hiç.

Sezai 48 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Sezai T. Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Sezai T. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön