08 Şubat 2014 #2283655

Hepsiburada Değiştirilmesi Gereken Ürüne İade İşlemi Yaptı

Hepsiburada.com dan 03.02.2014 Tarihinde sipariş verdiğim HP Wireless Classic Desktop Set (LV290AA) kablosuz klavye ve mouse seti, hepsiburada.com sayfasında ürün özelliklerinde Türkçe Q klavye olarak gözükmesine rağmen gelen ürün İngilizce Q çıkmıştır. Değişim amacıyla olduğunu belirtip, ürünü hepsiburada.com'a geri gönderdim. Bugün telefonuma gelen mesajla, değişiklik ve iptalden dolayı ürün bedelinin kredi kartıma iadesinin yapıldığını gördüm.


Hepsiburada.com u arayıp müşteri temsilcisi ile yaptığım konuşmada, ürünü değişim amacıyla gönderdiğimi, iade için göndermediğimi söyledim. Üretici firmanın aldığı karar olduğunu, kendilerinin ürünü satmadığını sadece aracı olduklarını iletti.

Sahin 106 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Sahin K, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OYW-842-69778 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön