18 Nisan 2013 #1749188

Hepsiburada Değiştirilen Ürün İstediğim Özellikte Değil ve Gönderdiğim Yeni Değişim Talebine Yan

13 Mart'ta sipariş ettiğim cep telefonum 15 Mart 'ta elime ulaştı. Yaklaşık 10 gün kullandıktan sonra servise gönderdim ve değiştirerek yeni gönderdikleri telefonum 10 Nisan'da elime ulaştı.


Fakat arıza/değişim formunda ve telefonu gönderdiğim kutuda da bir not içerisinde ısrarla belirtmeme rağmen bana gönderilen ''yeni ürün'' aynı modelin daha eski serisine aitti ve üstelik daha önce müşteriye gittiği çok belliydi.


Gelen ürün istediğim özellikte olmadığı için 12 Mart'ta müşteri hizmetlerini aradım ve kayıt yaptırdım.14 Mart'ta değişim için talep formu doldurdum. Henüz yanıt alamadığım için telefonu gönderemiyorum ve gönderecekleri ürünün ''sıfır'' olacağından şüpheliyim.

Faruk 36 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi27 Nisan 2013

    Sayın Faruk Ö, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Faruk26 Nisan 2013

    Çözüme ulaştırdık dedikleri durum dahada kötü oldu. Hepsiburada'dan alışveriş yaptığım için son derece pişmanım

  • Hepsiburada Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın Faruk Ö Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön