27 Şubat 2013 #1655699

Hepsiburada.com Değişim Yapılmıyor!

Hepsiburada.com arızalı ürünü kendilerine göndermeme ve değişim istememe rağmen bana bu imkanı sağlamıyor. Ürün 25 tl lik iken bana yapılan ödeme 5 tl. Üstünü ödeme çeki yapacaklarını söylediler fakat bunu da yapmadılar. Kendilerine artık hiçbir konuda güvenim kalmadığı için aynı ürünün arızasız olanını göndermelerini istememe rağmen bana zorla bu 5 tl iade yapıldı ve seçim hakkı da verilmiyor.


Kendileri bütün iletişim çabalarıma ve isteklerime rağmen kopyala yapıştır cevap veriyor. Müşteri isteğini önemsemiyorlar. Mesajlarımda yöneticileri ile görüşmek istememe rağmen bunu da bana sağlamadılar. Astığım astık kestiğim kestik durumunu yansıtıyor, müşteri isteğini önemsemiyorlar.

Ali 19 Okunma

Cevaplar

  • Ali27 Şubat 2013

    Yani baştan beri gayet açık konuşmama rağmen derdimi anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Burada ben hediye çeki falan istemiyorum ki, beğenerek aldığım ürün arızalı çıktı ve değişim istiyorum. Siz aynı miktar hediye çeki yansıtsanız bile ben yine zarar etmiş olacağım. Hem kargo ücreti ödemek zorunda kalacağım hem de ürün için daha fazla ödemek zorunda kalacağım. Çünkü üründe de ne hikmetse fiyat arttırılmış. Dolayısıyla tekrar ve tekrar söylediğim gibi ben iade ve çek istemiyorum, aynı üründen gönderilmesini istiyorum. Lütfen konuyu kapamaya değil çözmeye odaklanınız!

  • Hepsiburada Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sayın Ali P, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön