21 Mart 2013 #1699205

Hepsiburada.com Değişim Yapılmadı!

2 günde elime ulaşan ve ulaştığı saati yanlış beyan eden ,gönderdikleri tabletin ekran kaleminin yarısının olmadığını,ekranında leke olduğunu,kılıfın birçok yerinde ezikler olduğunu ve bunların hepsinin kargoyu getiren kişinin yanında açarak tespit ettiğim halde ürünü değiştirmek istememe rağmen değişim formu onayı için 24 saat beklemem neden gerekli? bunu gönderirken kontrol etmiyor musunuz da yarım kalem gönderebiliyorsunuz, lekeli, ezik vs hasarlı şekilde kontrol edilmiyor mu?


Nasılsa hesaptan çektik parayı şimdi uğraşsın dursunlar mı ?mantık yani ?şu tableti hayırlısıyla bir değiştireyim her zaman karşı çıktığım netten alış verişim ilk ve son olacak bu şekilde.20 günde değişim için bekleriz.

Erhan 27 Okunma

Cevaplar

  • Erhan22 Mart 2013

    sorunum çözülmedi (şimdilik) sadece onay numarası gönderildi o kadar.

  • Hepsiburada Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Erhan A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön