13 Mayıs 2013 #1795625

Hepsiburada Değişim İçin Gönderdim 20 İş Günü Geçti!

12/04/2013 tarihinde değişim için hepsiburada.com'a gönderdiğim Sony Peria P cep telefonum, satış sözleşmesinde değişime gönderilen ürünlerin 20 iş günü içinde sonuçlandırılıp tarafıma gönderileceği yazıyordu ancak 20 iş günü geçmesine rağmen hala telefonu tarafıma göndermediler müşteri hizmetleriyle defalarca konuştum her seferinde yasal hakkımı kullanabileceğimi söyleyip durdular resmen nereye gidersen git dediler.


Gerekli yasal işlemlerin yapılması için başbakanlığa ve diğer tüketici hakları kurumlarına gerekli başvuruları yaptım hepsiburada.com tarafından gerekli işlemlerin başlatılmasını rica ederim.

Doğukan 58 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Doğukan O, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön