13 Mayıs 2013 #1794208

Hepsiburada Çözümlenemeyen Sorunlar!

06.04.2013 günü 79067418 numaralı siparişimde bulunan davlumbaz kırık çıktı. Tutanak tutuldu tarafınıza gönderildi. Bununla ilgili siteniz üzerinden 15 kayıt açıldı. Call Center üzerinden 20'ye yakın kayıt oluşturuldu. Sizden 2 yetkili kişi maili alındı onlara da 4 kere mail gönderildi. Fakat bir tek kişi bile geri dönüş yapmadı. 1,5 aydan beri sizden davlumbaz bekleniyor. Sonuç elde var sıfır. Size bu konun önemini defalarca belirttim ama sizden hiçbir kimseye ulaşılamıyor. Call Center sadece dinleme duvarı çözüm üretilemiyor.


Gerçekten çok ayıp,Hepsiburada'nın ismini lekeleyen çalışanlara. 14 yıllık alışveriş demekki bir hiçmiş. Ürünü artık istemiyorum. Çok bile bekledim.

Alper 51 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Alper Ö, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön