18 Ocak 2014 #2242892

Hepsiburada Cihazın Spot Olma Durumu

31,01,2011'de LG bl40marka tlf aldım. Bu ay tlf güvenlik kodu sormaya başladı. Ardından çalışmadı. Tlfcu klonlandığını imei numarasının alındığını söyledi. LG servisi tlfdaki imei numarasına göre kendilerinde kayıtlı bir ürün olmadığını söylüyor. Hepsiburada sitesinden ithalatçı firma bilgisini vermeleri halinde sorunu çözebileceklerini söylüyor. Ancak istediğim faturada imei numarası yok.


Garanti belgesinin arka yüzünde imei numarasına ait bilgi ve ithalatçı firma yazdığı için onu istedim yine alakasız cevap geldi. Ürün spotsa spot desinler. Değilse sattıkları ürüne sahip çıkın geçmiş döneme ait garanti belgesini gönderip ürünün orjinal olduğunu kanıtlasınlar.

Selda 196 Okunma

Cevaplar

  • Selda'nın Teşekkür Mesajı31 Ocak 2014

    süreç biraz uzadı ama sonunda üründeki sorun çözülmediği için ücret iadesi yapıldı.

  • Selda21 Ocak 2014

    imei numarası 005ile bitiyor.641 ile bitmiyor.verdiğiniz imei no cihaza ait değil.garantiyi kullanmak için garanti belgesini istemiyorum zaten.ürünün gerçek imei numarasına garanti belgesinde yazan firma bilgisinden ulaşılabilirmiş.ithalatçı firma biligisini yada garanti belgesini lg o yüzden istiyor.

  • Hepsiburada Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Selda K, Yapılan incelemeler sonucu ürününüze ait IMEI numarası kayıtlıdır. Sizler de *#06# yaparak çıkan IMEI numaranızı kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda siparişiniz 2011 yılına ait olmasından dolayı ürün garanti dışıdır. IMEI : 356*********641 Durumu : IMEI NUMARASI KAYITLI Kaynak : İthalat yoluyla kaydedilen IMEI Üretici : Üretici: LG Electronics Inc. Pazar Adı: BL40 Model Bilgileri: BL40 Sorgulama Tarihi 20.01.14 Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön