21 Ocak 2014 #2247656

Hepsiburada Cihaz Tamiratı

Hepsiburada.com'dan almış olduğum General Mobile Discovery 4GB cep telefonumun şarj yerinde olan temassızlıktan dolayı şarj olmuyor şikayeti üzerine hepsibura.com a gönderdim. 25. iş günü sonunda cihaz elime ulaştı ve üzerinde bir not ile tüketici isteği ile işlem yapmadan geri iade edilmiştir. Sorarım acaba dalga mı geçiyorlar? Yapılmasını istemesem neden göndereyim ve 25 iş günü boyunca telefonsuz bekleyeyim.


Tv lerde oynayan reklam filmleri ve müşteri memnuniyeti sadece Gülben Ergen ve Fatih Terim için geçerli. Bu aksiliğin en kısa sürede telafisini istiyorum. Aksi halde hakkımı tüketici hakları mahkemesinde arayacağım.

Simge 71 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Simge A, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NAP-478-16383 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön