16 Şubat 2013 #1635919

Hepsiburada Ciddiyetsiz Firma ve Uzun Süren İşlemler!

Hepsiburada.com dan verdiğim 4 parçalık sipariş elime 7 gün sonunda tamamen ulaştı. Ancak gelen ürünlerden birisi sitede gösterilen renk ve modelde değildi. Bunun için müşteri temsilcisi ile konuştum ve merkezden gün içinde arayacaklarını söyledi. O gün ve bir sonraki gün bana söylenen arama gelmedi.


Bu durum firmanın ne kadar ciddiyetsiz ve müşteriyi geçiştirmeye yönelik çalıştığı izlenimi uyandırdı. Arama gelmemesi üzerine 2. günün akşamı tekrar arayıp durumu bildirdim yönlendirmeler sonucu ürün değişim formu doldurmam isteniyordu ama değişim formu sayfasında bu firmanın koyu harflerle belirttiği yazıları okuyunca renk/beden/model den dolayı değişim yapılmayacağını öğrendim.

Emre 53 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi16 Şubat 2013

    Sayın Emre K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön