08 Nisan 2013 #1731168

Hepsiburada Cep Kask İle Aldığım Telefonun Değişim Süreci!

8 ay önce almış olduğum telefonumu WiFi problemi yüzünden servise gönderdim , fakat kullanıcı kaynaklı gerekçesi ile bana geri gönderildi. Bu sefer telefonu faturası ile birlikte gönderdim. Faturada telefonun alınırken cepkask yapıldığını beyan ederek.


Bu seferde 2 gün sonra telefonda hiçbir işlem yapılmadan bana geri gönderildi ve gelen kutunun içinde ne bir servis formu nede başka birşey yoktu. işin daha kötüsü sürekli kargoda gidip gelmesinden dolayı olacak telefon çabuk ısınmaya başladı. Konu hakkında hepsiburada.com ekibi malesef yetersiz kalıyor.

Arif 76 Okunma

Cevaplar

  • Arif15 Nisan 2013

    sizler çözüm sunmak yerine sürekli sorunu kendi üzerinizden atmayı istiyorsunuz. bu haftaiçi dava sürecini başlatmış olacağım. neticede ben telefonumun cepkask ücretini hepsi burada com' a ödedim başka bir firmayı tanımam.

  • Hepsiburada Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın Arif A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön