11 Ağustos 2014
Yorum Yap
#2616281

Hepsiburada Çalıştığın Kargo Firması Ürünü Ayağımıza Getirmiyor!

Adrese teslim aldığım ürünü Neslişah mahallesi Neyzenler sokak Karakaş apt. Fatih / İstanbul adresine güvenlik nedeni ile teslimat yapmıyormuş. Ne anlama geliyor anlamadım alırsanız kargo şubesinden teslim alacaksınız almazsanız bizi bağlamaz diyor kargo yetkilisi.


Bana özel indirimde bulunan Hotpoint Çamaşır Makinası satın almayı planlıyordum adrese teslim edilemiyorsa nasıl satın almalıyım.


Soru: Hepsiburada.com sloganı ''ayağınıza gelsin'' ancak nasıl bir çelişki bu. Yurtiçi Kargo kafasına göre teslim edeyim yada etmeyeyim diyebiliyor mu? Satın aldığım ürünün peşine ben düşecekmişim.

Savaş Savaş 2.346 Okunma

Cevaplar

 • Savaş13 Ağustos 2014

  SANIRIM BANA CEVAP YAZAN HEPSİBURADA.COM YETKİLİSİ YUNUS K. RUMUZLU PERSONEL OKUDUĞUNU ANLAMAKTA YADA ALGILAMAKTA GÜÇLÜK ÇEKİYOR.SIRF CEVAP YAZMAK İÇİN CEVAPLAMIŞ.YUNUS K. İŞİNİZE GEREKEN ÖZENİ GÖSTERMELİSİNİZ BENCE YOKSA BU GİDİŞLE ÖZEN GÖSTERECEĞİNİZ BİR İŞYERİNİZ KALMAYACAK.ONLİNE SATIŞTA O KADAR KIZIŞMIŞ BİR REKABET VARKİ BUNU EN ÇOK SİZİN TAKİP ETMENİZ GEREKECEK.

 • Savaş13 Ağustos 2014

  BEN ÜRÜNÜ TESLİM ALAMAMAKTAN ŞİKAYET ETMEDİM.ONLİNE ADRESE TESLİM SATIN ALDIĞIM ÜRÜNÜ ADRESE TESLİM ETMEYECEĞİNİ AÇIK BİR ŞEKİLDE BEYAN EDEN YURTİÇİ KARGO ŞUBESİNİN BALİPAŞA ŞUBESİNİN TUTUMUNU BELİRTTİM.ADRES TÜRKİYENİN EN BÜYÜK İLİ İSTANBULUN EN BÜYÜK İLÇESİ FATİH NESLİŞAH MAHALLESİ NEYZENLER SOKAK KARGO ŞUBESİ GÜVENLİK NEDENİ İLE BU BÖLGEYE ÜRÜN TESLİM ETMEYECEĞİNİ ÜRÜNLERİ MUTLAKA KARGO ŞUBESİNDEN ALMAMIZ GEREKTİĞİNİ BEYAN ETTİ BENDE ŞUBEYE TIPIŞ TIPIŞ GİDİP KARGOMU ALMAK ZORUNDA KALDIM.

 • Savaş13 Ağustos 2014

  BEN NEYİ ŞİKAYET ETTİM ONLAR NE CEVAP VERMİŞ :) BEN KARGOYU ADRESE TESLİM ETMEDİKLERİNİ ŞİKAYET ETTİM ONLAR BENİM KARGO ŞUBESİNDEN GİDİP ÜRÜNÜ TESLİM ALMA ZORUNDA KALIP TESLİM ALDIĞIM BİLGİSİ İLE CEVAP DÖNMÜŞLER.BEN NE YAZDIĞIMI BİLMİYORUM SANKİ; ŞİKAYETİM KARGO FİRMASININ TUTUMU İDİ PEH PEH

 • Hepsiburada Temsilcisi11 Ağustos 2014

  Sayın Savaş S, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde IYV-709-39551 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler