21 Şubat 2013 #1645463

Hepsiburada Çalışmayan Ürünü Değiştirdi Yeniden Arızalı Ürün Yolladı!

11. 02. 2013'de hepsiburada.com'dan (24363574 sipariş no'lu) aldığım Boston Superblues AT-15 gitar amfisini arızalı çıktığı için aynı gün iade ettim. Değerlendirme sonrası ürün bedeli sepetime aktarıldı.


Aynı üründen (87504770 sipariş no'lu) 16 tl fark ödeyerek tekrar satın aldım. Bugün teslim edilen üründe de aynı arızanın olduğunu gördüm (amfi lambalarından biri patlak ve çalışmıyor). Belki de aynı arızalı ürün yeniden satıldı. %100 Güvenli Alışveriş sloganıyla bu sektördeki hepsiburada.com arka arkaya arızalı ürün yollayarak herhalde müşterisinin sabrını sınıyor.


Mağduriyetimin en kısa zamanda giderilmesi ve yeniden aynı model ürünün çalışanının yollanması tek dileğim.

Gürler 83 Okunma

Cevaplar

  • Gürler21 Şubat 2013

    henüz çözüme ulaşan bir şey yok. 3. ürün gönderilmeden lütfen kontrol edilsin. Çalışır olduğu teyit edildikten sonra gönderilsin. Lütfen tedarikçinize gereken uyarıyı yapın!.. Arka arkaya gönderilen ürünlerde aynı arıza çok manidar...Çözüm çalışan ürün bana teslim edilince olacaktır.

  • Hepsiburada Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Gürler A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön