03 Eylül 2013 #1989097

Hepsiburada.com Çağrı Merkezine Ulaşamıyorum!

3 ay önce telefon aldım. Telefon ile beraber cepkask hizmet paketi de aldım. Faturada bu görünüyor ama sertifika veya kart gelmedi. Şimdi telefonum sıvı temasına maruz kaldı. Cepkaska yollayacağım. Sertifika yok. Çağrı merkezini arıyorum. Telefon sürekli meşgul. Koskaca e-ticaret markası online mağazanın çağrı merkezi çalışmıyor.


Yani alsa hatta bekletse o da bir şey ama kapanıyor direkt. Mail attım, mesaj yolladım artık Twitter'dan yazdım. Şu an mağdur durumdayım ve muhatap olacak insan bulamıyorum kendime. Ki yıllardır Hepsiburada.com'dan alışveriş yaparım. Hiçbir şikayetim olmadı şimdiye kadar. Çok da memnundum. Şu an ise mağdurum, kimse de ilgilenmiyor.

Mehtap 77 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Mehtap F, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön