13 Şubat 2013 #1628641

Hepsiburada Bozuk Ürün Geldi 1 Ay Bekleyip Kullanıcı Hatası Dediler!

Piranha infiniti hd navigasyon cihazı. Bu ürün elime ulaştığında Navigasyonu çalışmıyordu! Yapıyor dedikleri film oynatımı neredeyse hiç yok. Ürünün ekranında sürekli karıncalanma var. Ürünü 2-3 gün geçmeden ya değişim yada iade koşuluyla gönderdim. Ürünü neredeyse 1 aya yakın ellerinde tuttular.


Ürün geldiğinde garantiye gitmiş olduğunu gördüm. Değişim yok. Oysaki 1 hafta hakkım vardı arıza için 1 ay! Hepsi bir yana ürün keşke düzelmiş olsa bütün hasarlarını yazmıştım, Faturada gözüken 'film oynatmıyor' oldu.


Altına birde dalga geçer gibi 'ürün kullanıcı hatalı genede genel bakım yapıldı' yazmaz mı. Ben ürünü ambalajından çıkardığımda anladım. Birde üzerime yıkılmaya çalışılıyor! İade hakkım?

Ramazan 56 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi13 Şubat 2013

    Sayın Ramazan Y, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi13 Şubat 2013

    Sayın Ramazan Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön