07 Şubat 2014 #2280506

Hepsiburada Bozuk Ürün Değiştirmeyip İptal Ediyor!

30.01.2014 tarihinde Hepsiburada.com'dan vermiş olduğum iki üründe birinin rt-236 park sensörü garanti ve montaj belgesi olmadığı için,diğeri ise 1 kg yangın tüpü boş gözüktüğü için değişim amaçlı Hepsiburada.com sitesine gönderdim.


Ürün alımında 5.24tl kargo ücretini ben ödedim. Göndermiş olduğum ürünlerin yenisini göndermeyip ücretlerini iade etmişler. Fakat kargo ücretini iade etmemişler ürün hizmet bedeli olarak aldıkları bedelin (kargo ücreti)iadesini istiyorum. Çünkü hizmet yok.


İptali için herhangi bir talebim olmadı, sağlamıyla değişim için göndermiştim. Yetkili kişi tekrar sipariş vermem gerektiğini söyledi. Yani iptal ettikleri arızalı bozuk ürün için yeniden kargo ücreti ödemem gerekli.

Özcan 74 Okunma

Cevaplar

  • Özcan11 Şubat 2014

    konuyla ilgili geri dönüş yapıldı.7 gün içinde kargo ücretini iade edeckler..beklıyorum

  • Hepsiburada Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sayın Özcan T, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BBB-345-52363 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön