20 Aralık 2017
Yorum Yap
#9922774

Hepsiburada Bozuk HDD Gönderdi, Geri Kabul Etmiyor Ya Da Değiştirmiyor

Hepsiburada.com'dan 87316731 sipariş numarası ile Seagate 1 TB taşınabilir HDD sipariş ettim. HDD elime ulaştıktan sonra içerisine dosyalar yüklemeye çalıştım ancak kilitlenmeler oldu ve en sonunda HDD bilgisayarda hiç çalışmaz oldu. Ürünü iade süresi içerisinde iade formu oluşturarak (693341777 / lka-796-45543) gönderdim ancak kutusu açıldığı için ürünümü iade ya da değişim talebimi kabul etmediler. Ürünü olduğu gibi geri gönderdiler. Ürünün arızalı olduğunu kutusunu açmadan nasıl anlayacağımı sordum ancak iade koşulları bu şekilde diye geri dönüş aldım. Ürünümün iadesini yada değişimini talep ediyorum.

Mustafa Mustafa 177 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı10 Ocak 2018

    İşlem süresi biraz uzun sürse de yinede Hepsiburada.com a güvendiğim için sonucundan memnunum. Söz konusu ürünüm yenisiyle değiştirildi, bu süreçte Hepsiburada.com müşteri hizmetlerinden belirli aralıklarda bilgilendirme mesajları aldım. Güvenimizi boşa çıkartmadığın için teşekkürler Hepsiburada.com.

  • Hepsiburada Temsilcisi04 Ocak 2018

    Sayın Mustafa T. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NAM-487-21738 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler