07 Mayıs 2013 #1783511

Hepsiburada Bourne Ultimate Collection Sorunsalı!

14 Nisan 13 tarihinde hepsiburada.com sitesinden 10446947 sipariş kodu ile "Bourne Ultimate Collection (Bourne Koleksiyonu) (Blu-Ray Disc)-Blu-Ray Disc" ürününü aldım. Sonraki günlerde önce ürünün temini konusunda problem yaşandığı, ardındansa kısa sürede teminler sağlanarak teslimatların yapılacağı bilgisi verildi. Ki o dönemde kimi üyelere teslimler edildi. Fakat bir süre sonra bu ürünün koca memlekette hiçbir tedarikçi de olmadığı, istersek iptal edebileceğimizi ya da VCD seti seçimini kullanmamız yolu önerildi.


VCD seçimi komikti açıkçası. Hemen sonrasında ise indirimdeki filmlerden 3 adeti seçme önerisi getirildi, buna olumlu geri dönüş yapmış olmama rağmen süreç halen sonlandırılmadı.

Serkan 47 Okunma

Cevaplar

  • Serkan07 Mayıs 2013

    Pan’s Labyrinth (Pan’ın Labirenti) (Blu-Ray Disc) The King's Speech (Zoraki Kral) (Blu-Ray Disc) Scre4m (Çığlık 4) (Blu-Ray Disc) bu mesajlaşma trafiğinden kurtulmak adına yukarıdaki filmleri artık tarafıma gönderirseniz sevinirim. İyi çalışmalar!

  • Hepsiburada Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Serkan Ş, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Ancak hangi ürünleri tercih ettiğinize dair e-posta ulaşmamıştır.Tercih ettiğiniz ürün isimlerini iletmeniz durumunda işlem yapılacaktır. Aşağıdaki linkten 3 adet film tercih etmeniz durumunda, siparinize eklenecektir. http://www.hepsiburada.com/Liste/CustomProducts.aspx?eid=3716&m=1 Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön