19 Şubat 2013 #1641958

Hepsiburada Boş Telefon Kutusu Gönderdi!

07. 02. 13 tarihinde sipariş verdiğim cep telefonu 13. 02. 13 tarihinde elime ulaştı paketi kontrol ettiğimde kargo kutusu sağlam içinde bulunan cep telefonu kutusunda sadece telefon yok tu diğer tüm parçalar eksiksizdi. Bunun üzerine kargo görevlisiyle tutanak tuttuk ve konu ile ilgili hepsiburada. com müşteri temsilcisiyle irtibat kurdum.
Beni 1 gün beklettikten sonra ürün iade onay kodunu bahşettiler ve bende boş kutuyu kendilerine iade ettim aradan geçen 5 günde sayısızca aramama rağmen kendileri zahmet edip te bir kere aradılar. Oda yoldan geçen birine al şu numarayı ara demişler sanki o derece ilgisizdi.

Erdal 254 Okunma

Cevaplar

 • Erdal05 Mart 2013

  Eğer siz bunu çözüm olarak görüyorsanız müşteri hizmetleri anlayışınızda büyük bir problem var demektir....

 • Hepsiburada Temsilcisi04 Mart 2013

  Sayın Erdal B, Sorununuz 01.03.2013 tarihinde çözüme ulaştırılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Erdal25 Şubat 2013

  Aradan geçen 1 haftalık süreçte kaydedilmiş bir yol yok. siz saygıdeğer şikayetvar takipçileri bu siteden alışveriş yaparken bu şikayetimi gözönünde bulundurun lütfen.

 • Erdal20 Şubat 2013

  Gereksiz bir çalışanınız vardı orda HABİBE KURU diye beni arayıp da aaaa benim daha yeni haberim oldu bilseydim çok önceden arardım diyen onunla ilgili de şikayetim var. müşteri ilişkileri eğitimi aldırın ona da gerçi hepinizelazım.com

 • Erdal20 Şubat 2013

  Bir çok müşteri temsilciniz var da bir tana callback yapan yok neden çünki içerde hafiyecilik oynuyorsunuz bu telefonu kim çaldı diye iyi de bünyenizde hırsız barındırıyor olmanız beni bağlamaz. Beni bekletmeye hiç mi hiç hakkınız yok hepsiorada.com.

 • Erdal20 Şubat 2013

  birde şu "Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. " ne kadar gerçekten uzak bir cümle farkındamısınız. öyle olsaydı ben şikayetimi buraya yazmadan önce iletişim halinde olurdunuz.

 • Erdal20 Şubat 2013

  Birde şu versiyonu var bu cevabınızın "" Değerli müşterimiz Çağrı merkezimize ulaşarak bıraktığınız kayıt Hepsiburada.com müşteri hizmetleri ekibine ulaştırılmıştır. Sorunuz ile ilgili incelemeler kısa sürede yapılarak çözüme kavuşturulacak ve size mail yoluyla bilgisi iletilecektir. Firmamıza gösterdiğiniz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri Ya hepsini geçiyorum da 15-20 veya daha fazla aradım sizi bir yetkiliniz de beni arayıp bilgilendirme yapmadı. bumudur müşteri anlayışı. Bu arada benim bir talebim yok olması gerekeni yapmak için uğraşmalısınız. parasını verdim ürünü verin ama bundan da vazgeçtim siz kafanıza göre takılın ben bu konuda harcama itirazı verdim banka ile aranızda halledersiniz. ve bu başıma gelen sorunu de her ortamda payalaşacağım bilginize..

 • Hepsiburada Temsilcisi19 Şubat 2013

  Sayın Erdal B, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön