02 Kasım 2016 #6839517

Hepsiburada Bir Ay Bir Hafta Önce Kafes Alma Hatasında Bulundum!

26 Eylül'de Hepsiburada.com'dan kuş kafesi satın aldım. Ürün kutusunu açtığımda kafesin alt tablasında çatlak tespit ettim ve hiçbir paketi poşeti açmadan hemen Hepsiburada.com ile iletişime geçerek ürünü iade için gerekli işlemlerin başlatılmasını sağladım. Bir hafta sonra ürünü geri gönderebilmek için bir kargo kodu aldım.


6 Ekim'de ürünü tedarikçiye gönderdim. 3 hafta boyunca Hepsiburada.com'dan herhangi bir haber alamayınca kendi imkanlarımla defalarca arayarak bilgi almaya çalıştım. 28 Ekim'de öğrendim ki 17'sinde ürün yenisi ile değiştirilmiş ve tarafım gönderilmiş, ancak gelen herhangi bir kargo olmadı.


Bir yandan Hepsiburada ile diğer yandan tedarikçi ile kendi imkanlarımla temas kurdum. Ancak son 1 haftadır bana bir kargo kodu veremediler. 2 günde bir talebiniz alınmıştır. Tedarikçi firmadan kargo kodu istenmiştir, beklenmektedir, sonuçlandırılacaktır diye e-mail alıyorum, hepsi bu!

Serdar 383 Okunma

Cevaplar

  • Serdar06 Kasım 2016

    Bir ayı aşkın süredir çözülemeyen konu, Sikayetvar.com'a yazıldıktan sonra 2 gün içerisinde çözüldü... Teşekkürler Sikayetvar.com

  • Hepsiburada Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sayın Serdar A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EEI-273-37720 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön