06 Şubat 2014 #2278308

Hepsiburada Bilgisayarın İadesinde Sıkıntı Çekiyorum

Hepsiburada.com alışveriş sitesi üzerinden Fujitsu life marka bir notebook satın aldım. Müşteri hizmetleri ile üç defa görüşüp iki defa form oluşturduk ancak sürekli bekletiliyorum. Yaptığımız sözleşmeye göre 7 gün içerisinde koşulsuz iade almaları gerekiyor, hem tüketici haklarına hemde yapılan sözleşmeye göre ayrıca hiçbir kullanıcı hatası yok; aldığım pc kurulmadan gönderilmiş kurulum cd'leri de bilgisayar tarafından görülmüyor.


Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Ayrıca beni Fujitsu'nun servisine yönlendiriyorlar ancak bir kullanıcı hatası yok ben onlara güvenerek bu alışverişi yaptım lütfen mağduriyetimi giderin.

Burak 52 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sayın Burak Ç, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZQK-299-87477 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön