20 Ekim 2016 #6729640

Hepsiburada Bilgi Vermiyor ve İlgilenmiyor

Hepsiburada'dan 21.09.2016 tarihinde almış olduğum ayıplı ürünü (Samsung Galaxy S6 32 GB telefon) ayıbının tespiti ve teknik servis raporu için Hepsiburada'ya göndermiş bulunmaktayım. Bunun üzerine Hepsiburada'dan bana ürün ile ilgili gelişmeleri takip edebileceğim bir bildirim numarası ve gönderi içeriğini kontrol edip bir eksiklik var ise derhal bilgi vermem yönünde bir mail gelmiştir. Ancak tarafıma ulaşan mailde bu bilgi numarasını nerede kullanacağım ve ürün içeriğini nereden kontrol edeceğim bilgisi verilmemiştir. Hepsiburada'yı arayıp konu ile ilgili bilgi istediğimde 2 gündür "sistemimizde bir güncelleme var şu an yardımcı olamayız" diyerek beni başlarından savıyorlar. Daha önceki tecrübelerimden yarın bir gün bir aksilik olduğunda Firmanın sorumluluk almayacağını bildiğimden konu ile ilgili bir an önce bilgilendirmeyi talep ediyorum.

Erkan 326 Okunma

Cevaplar

  • Erkan21 Ekim 2016

    Hepsiburadaya iade için servis raporu almak üzere göndermiş olduğum Delta servis garantili telefon hakkında bilgi almak için Delta servisi aradığımda "elimizde vermiş olduğunuz imei numarasına ait bir telefon yok." dendi. . Hepsiburadayı aradığımda kendi sitelerinden bilgi almamı istiyorlar. Ancak ben telefonum ile ilgili gelişmeleri bir aksilik olduğunda yasal işlemleri başlatmak için Delta servis üzerinden de takip etmek istiyorum.

  • Erkan20 Ekim 2016

    Hepsiburada'dan yine bir çözümsüzlük. Defalarca rica etmeme rağmen ne teslim almış oldukları ürün kutu içeriğini nereden kontrol edeceğimi ne de teknik servis sürecini günlük olarak nereden takip edeceğimi söylemediler.

  • Hepsiburada Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın Erkan K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GGQ-999-40697 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön