04 Şubat 2014 #2274850

Hepsiburada Bilerek İptal Edilen Ürün ve İlgisiz Yaklaşım!

77962102 sipariş no'su ile Finish Tablet satın aldım. Fakat ertesi gün sabah tedarik sürecinde problemden dolayı tarafıma bilgi dahi verilmeden mail yoluyla iznim olmadan iptal edildi. İptal nedeni edilememe olan ürünün hala satıştaydı bütün gün boyunca.


FIF-797-85790 talep no'su ile oluşturduğum talebime konuyla alakasız cevap aldım ve müşteri hizmetlerini aradığımda E****O**[email protected] mail attam, dönüş olacağını söylediler ama dönüş olmayınca aradığımda NPX-593-55943 talep no'su ile tekrar kayıt açıldı. Son kaydımın üstünden 4 gün geçmesine rağmen hiçbir şekilde dönüş olmadı. Yıllardır alışveriş yaptığım sitenin bu kadar ciddiyetsiz olduğunu problemle karşılaşınca anlıyor insan.

Çağdaş 75 Okunma

Cevaplar

  • Çağdaş05 Şubat 2014

    şuana kadar hala ilgisiz davranış devam ediyor

  • Hepsiburada Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın Çağdaş A, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FIF-797-85790 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön