20 Ekim 2016 #6734839

Hepsiburada.com Belirtilen Sürede Kargonun Çıkmaması!

19.10.2016 tarihinde sipariş verdiğim ürünün, gün içerisinde sipariş verildiği takdirde (süper hızlı gönderi amblemi mevcut) kargoya verileceği belirtildiği halde kargo çıkmamıştır. Müşteri hizmetleri ile görüşmemde kargonun neden çıkmadığını, nerede olduğunu ve ne zaman çıkacağını öğrenme çabalarıma karşılık alabildiğim tek cevap, gerekli birimlere ulaşılıp konu ile ilgili acil bir şekilde e-posta yolu ile bilgilendirileceğim olmuştur. Devamında ise bilgilendirici bir e-posta almamam üzerine şikayetimi buradan belirtmek durumunda kaldım.


Müşterilerinizi, yanıltıcı bilgi vererek zor duruma sokmanız ve sipariş süreçleri ile ilgili bilgi verme konusunda eksikliğiniz (yavaşlığınız) gözlemlediğim ve deneyimlediğim üzere son iki yılda artış göstermiştir. Bu konularda daha yapıcı ve dikkatli olmanızı temenni eder, şikayetimle ilgili gerekenlerin yapılmasını rica ederim.

Onur 29 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın Onur Ç. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BKL-812-36274 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön