25 Mart 2013 #1704420

Hepsiburada Bedel iadesi!

Telefonum serviste yasal süreden daha uzun kaldığı için telefonumu teslim almayıp hakem heyetine başvurdum ve lehime sonuçlandı. heyet sonucu Hepsiburada. com' a da tebliğ edildiği halde aylarca dönüş yapmadılar. ben aradığımda kararın kopyasını istediler. Yolladım fakat sonra da telefonu istediler.


İyi de ben telefonu servislerinden teslim almadım ki. bunu da görüştüm ve günlerdir dönüş yapmadılar. Müşteri hizmetlerini arıyorum, merkezin ilgilendiğini, kendilerinin yetkili olmadığını söylüyorlar. Yetkisiz bir müş. hiz. yetkilisi nasıl hizmet edebilir? 2 gün boyunca sistemleri arızalıydı bilgilerimi dahi göremediler, ama satış yapılan site hiç arızalanmıyor. 1yılı aşkın süredir çözüm bekliyorum.

Selçuk 31 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk05 Nisan 2013

    Hiç bir şekilde bana dönüş yapılmadı. Henüz aradım işlemin akıbetini sordum. Finans birimine aktardıklarını söylüyorlar devamlı. Ve beklememi söylüyorlar. Neden beklediğim, ne kadar bekleyeceğim ile ilgili bilgi de vermiyorlar. Böyle samimiyetsiz bir cevap olabilir mi? Tamamen oyalama politikası. Bu durumda şu kaçak online satış sitelerinden bi farkları kalmıyor. Bana bu otomatik "sizinle iletişimde olacağız" diyen hepsiburada yetkilisi belki daha bu siteden haberdar olmadan ben alışveriş yapıyordum buradan ama hiç rastlamadım daha önce böyle bir şeye. 1.000,00 liram heba oldu. bekliyorum, mağdurum.

  • Hepsiburada Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Selçuk Ö, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön