10 Nisan 2013 #1734361

Hepsiburada Başkalarına Gönderdiği Halde Benim Siparişimi İptal Etmiş!

Hepsiburada adlı sözde büyük internet satış sitesinden 02-04-2013 tarihinde 53887344 sipariş nosu ile 3 al 1 öde adı altında kampanya yaptıkları temizlik ürünlerinden ve yanında birkaç başka şey aldım..Fakat daha sonra bana sormadan siparişimi iptal etmişler. Ama işin tuhaf tarafı benden 8 saat sonra aynı siparişi veren arkadaşımın siparişini hazırlayıp yolladıkları halde ondan 8 saat kadar önce benim verdiğim siparişi temin edilemiyor diye iptal ediyorlar dahada tuhaf olanı şuan iptal ettikleri ürünler sitelerinde satılıyor ve satın alınabiliyor tuhaflığa bakın. Kendilerine durumu belirten şikayet yazıyorum otomatik mesajlardan yolluyorlar bir açıklama bile yok, ne biçim Müşteri Hizmetleriyse.

Aydın 39 Okunma

Cevaplar

 • Aydın16 Nisan 2013

  İnceleme yapılmış mış ve üzgünlermişmiş..Ama mantıklı bir cevap ve çözüm yok... SORU 1)Koskoca enbüyük oldugunu iddia eden bir firmada stok bitince nasıl ürünler alınmaya hala devam edebiliyor ozaman?? ASIL SORU 2) Benden 8 saat sonra sipariş verene stok bitmiyor yollanıyor 8 saat önce sipariş verene stok bitmiş deniyor yollanmıyor bu nasıl bir mantık buna çocuklar bile güler??? Bu 2 soruyu aydınlatmadıkları sürece cevaplar geçersizdir benim için.

 • Hepsiburada Temsilcisi15 Nisan 2013

  Sayın Aydın Y, Sorununuz hakkında inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Aydın15 Nisan 2013

  Hiç bir yetkili tarafından hala ne arandım nede bilgilendirildim herzamanki otomatik yolladıkları mesajlardan birisi daha belliki..Bu arada benden çok sonra aynı ürünleri alan arkadaşımın kargosu geldiği gibi birkaç gündürde kullanıyor.

 • Hepsiburada Temsilcisi10 Nisan 2013

  Sayın Aydın Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön