18 Ekim 2017
Yorum Yap
#9702252

Hepsiburada Banka İstiyor Ama Para İade Dekontunu Göndermiyorlar!

Hepsiburada yetkilileri Anormal derecede hantal ve ağır bir yapıya sahip olmuşsunuz. Unutmayın ki sizi biz müşteriler bu kadar popüler yaptık. Ancak sizin gidişatınız olumsuz yönde. Duydum ki sizi satın alacak bir yabancı firma varmış. Vay haline o firmanın. Sorunumu çözün artık arkadaşlar. Paramı verin. İade ettik diyorsunuz. Dekontu mail atın o zaman diyorum dekontu göstermiyorsunuz. Siz beni mağdur etmeye mi çalışıyorsunuz? En son dün müşteri temsilcisi gün içinde sorunumun çözüleceğini söyledi. Ertesi gün oldu sizden hala çıt yok. Yazık.

Bülent Bülent 236 Okunma

Cevaplar

  • Bülent23 Ekim 2017

    Sipariş No.: 74594344 ve ben halaaaaaa sizden haberrrrr bekliyoruuummm... Beceriksiz yöneticilerrrrr... . beni 20 Eylül de ayaran kişi sorunumun gün içinde çözüleceğini söylemişti 1.5 ayDAN bu yana hep aynı yalanlar hep aynı vaatler artık sabrımın sonuna geldik yeter artık. En nihayetinde Tüketici Hakları'na gidiyorummmm... . Mutlu musunuzşimdiiiiiiii... .

  • Hepsiburada Temsilcisi21 Ekim 2017

    Sayın Bülent C. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BXO-216-87212 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler